Przypominamy wszystkim naszym sympatykom i członkom o możliwości przeznaczenia 1% z podatku na naszą statutową działalność. Nasz numer KRS: 0000442342.


Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy za udział, mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zmienić jakość naszego powietrza  na lepsze, dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń.

Z wyrazami szacunku Zarząd PKE Koła w  Tychach

Realizujemy program pt. NISKA EMISJA – WIELKI PR0BLEM /ochrona powietrza pilnym wyzwaniem i wspólną naszą troską/ dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

W ramach tego projektu organizujemy warsztaty, seminaria, wystawę, konkursy, antysmogowy rajd rowerowy. Zainteresowanych zachęcamy do włączenia się w nasze działania.


   Zapraszamy na XV Eko-Kiermasz dla Zdrowia, który odbędzie się 24.03.2018 roku (w sobotę przed Niedzielą Palmową), w Zespole Szkół nr 1 w Tychach. Jak zwykle, przewidujemy wiele atrakcji.


„Niska emisja – Wielki problem” – PKE – Koło w Tychach realizuje kolejną edycję działań związanych z niską emisją i smogiem: badania ankietowe oraz spotkania z mieszkańcami w Wilkowyjach i Mąkołowcu. Spotkanie w Wilkowyjach odbędzie się dnia 06.03.2018 o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 przy ul. Leśnej 66. Serdecznie zapraszamy!